مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر
 
 
 
 
 
 
 
 برگزاری دوره تخصصی عربی معاصر با حضور طلاب سطح 4 در مجتمع کوثر

 حضور اساتید و طلاب مجتمع کوثر در تجمع به منظور حفظ حجاب و عفاف

 برگزاری ائین افتتاحیه مرکز نیکوکاری نسیم کوثر

 برگزاری جلسه شورای اساتید در مجتمع کوثر

 دفاع پایان نامه با موضوع «نقد و بررسی حقیقی یا نمادین بودن داستان های قرآن از منظر آیات و روایات» در مجتمع کوثر

  دریافت فایل پیوست آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از طلاب سراسر کشور

 مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در بیانیه ای: حوزه های علمیه با تمام توان ازسپاه پاسداران حمایت می کند

 در حمایت از سپاه پاسداران: تجمع بزرگ حوزویان در مدرسه فیضیه

 رابطه رونق تولید و معیشت مردم

 پیام تسلیت درپی درگذشت عالم ربانی و فقیه پارسا آیت‌الله حاج شیخ محمد مؤمن

 بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران

 

 https://setare.com/files/fa/news/1398/4/10/272421_808.jpg

خانه اخبار آیت الله صافی گلپایگانی :اهانت به ساحت مقدس قرآن ک...
یکشنبه 26 آبان 1387     آیت الله صافی گلپایگانی :اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در همایش سازمان میراث فرهنگی را به شدت محکوم کردند
حضرت آیت الله صافی افزودند: اینها جسارت کرده و به قرآن بی احترامی نمودند و قلب مقدس امام رئوف و مهربان، حضرت بقیة‌الله الاعظم عجل الله تعالي فرجه الشريف را آزرده خاطر کردند.در مقابل این اهانت چه باید گفت؟ اهانت به قرآن قابل تحمل نیست و کسی که مسئول این سازمان است صلاحیت ندارد در این جایگاه باشد.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله صافی، مرجع عالیقدر در درس خارج فقه امروز چهارشنبه 22/8/87 اهانت و جسارت در یک همایش مربوط به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به ساحت مقدس قرآن کریم را شدیداًٌ محکوم کردند.

حضرت آیت الله العظمی صافی افزودند: اینها جسارت کرده و به قرآن بی احترامی نمودند و قلب مقدس امام رئوف و مهربان، حضرت بقیة‌الله الاعظم عجل الله تعالي فرجه الشريف را آزرده خاطر کردند.در مقابل این اهانت چه باید گفت؟ اهانت به قرآن قابل تحمل نیست و کسی که مسئول این سازمان است صلاحیت ندارد در این جایگاه باشد.

معظم له نظام اسلامی را حاصل زحمات و ایثارگری‌های بی‌شمار دانسته و فرمودند: جمهوری اسلامی با تقدیم خون پاک هزاران شهید و ایثارگری جانبازان و آزادگان و براي اعلاي کلمه اسلام و حاکميت دين و احیای ارزش‌های اسلامي محقق گردیده است و این اشخاص صلاحیت ندارند در مصدر کار باشند. چنين رفتارهايي، علناً اهانت به احکام دين و قرآن است.

مرجع تقلید شیعیان به ویژگی‌های مدیر در نظام اسلامی اشاره کرده و فرمودند: بايد غم‌خوارترين مردم نسبت به دين ونظام و جامعه بر سر کار باشند. در رأس سازمان ميراث فرهنگي بايد ازمتدين‌ترين و صالح‌ترين افراد باشد تا بتواند حتي بر روي گردشگران تاثير فرهنگي بگذارد نه اينکه خود تحت تاثير آنان قرار گيرد. اين سازمان اگر زير نظر افراد متدين نباشد اخلاق و فرهنگ جامعه را به خطر مي‌اندازد.

ایشان بروز چنین رفتارهایی را برای حاکمیت اسلامی نگران کننده دانسته و فرمودند: بدانيد اگر باب اين مسائل باز شد ديگر توقف پذير نيست و بی اعتنایی به این گونه مطالب و عدم توجه به هویت اسلامی، گریبانگیر همه خواهد شد.

معظم له امر به معروف و نهی از منکر را از وظایف مهم روحانیت و همگان دانسته و فرمودند: همه مسئولند. بدانيد قلب امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف از اين اعمال متأثر مي‌گردد

این مرجع تقلید با عرض تسلیت به پیشگاه مقدس امام زمان فرمودند: اينجانب اين مصيبت را به حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف و همه علاقه‌مندان به دين و اسلام و کشور و نظام، تسليت مي‌گويم. انسان متحيرست که از اين اعمال به چه کسي شکايت ببرد اللهم انا نشکوا اليک فقد نبينا و غيبة امامنا و کثرة عدونا و شدة الفتن بنا

ایشان در پایان دعا فرمودند: انشاءالله امور بر وفق رضای امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار گیرد و به همه توفیق دهد تا در همه مطالب، رضای آن حضرت را مد نظر داشته باشیم .یکشنبه 26 آبان 1387 - 09:40:21

ارسال نظر


آرشیو : 1  


امروز:  چهار شنبه 2 مرداد 1398
اخبار
آموزش
کتابخانه
اصطلاحات
مقالات
اساتید
کانون قرآن
گفتمان
پرسش و پاسخ
بسیج
گالری عکس
مناسبت ها
فرزانگان
اطلاعیه ها و بیانیه ها
رویدادها
تازه های علمی
 
 
 
 
کليه حقوق معنوي براي مجتمع آموزش علوم اسلامي کوثر محفوظ مي باشد.
Designed by Hetav Group & Powered by: Karimabadi